Decyzją Rady Rodziców została wybrana firma AVIVA. Składka na ubezpieczenie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej wynosi: 40,00 zł.
Decyzją Rady Rodziców została wybrana firma AVIVA. Składka na ubezpieczenie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej wynosi: 40,00 zł.
Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html
Wiktoria Adamczuk podwójną laureatką Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych w roku szkolnym 2017/2018
Dnia 25 maja 2018 roku w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Z wielką przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym uczennica naszej szkoły, Wiktoria Adamczuk z kl. VII a, otrzymała zaszczytne tytuły - laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego i laureata Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego. Z rąk Kuratora Oświaty w Lublinie, Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora LSCDN, Pana Andrzeja Zielińskiego, Wiktoria otrzymała dyplomy uznania oraz nagrody książkowe za wybitne osiągniecia. Pani Joanna Szajewska, nauczycielka języka polskiego przygotowująca uczennicę do konkursów oraz Pani Dyrektor, Agnieszka Herc, otrzymały gratulacje i podziękowania za zwieńczoną sukcesem pracę z uczniem szczególnie uzdolnionym.
Wierzymy, że w następnych latach kolejni nasi uczniowie będą twórczo rozwijać swoje pasje i zainteresowania, i dołączą do grona wyróżnionych.
Gratulujemy tak wielkiego sukcesu Wiktorii, nauczycielowi języka polskiego, pani dyrektor i rodzicom.
27 czerwca 2018 r. w Jarosławcu odbył się IIX Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jarosławcu oraz Gimnazjum w Jarosławcu.
W programie imprezy znalazły się występy dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Ponadto uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej sprawności podczas konkurencji sportowych.
Dla wszystkich przybyłych zorganizowano wiele atrakcji. Dużą popularnością cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz wata cukrowa. Ponadto rodzice uczniów oraz pracownicy szkoły zorganizowali stoiska z wyśmienitymi potrawami, które były degustowane zarówno przez dzieci jak i osoby starsze.
Wśród atrakcji festynu znalazła się także loteria fantowa na zasadzie każdy los wygrywa. Ponadto wszyscy przybyli uczniowie brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wylosowani uczniowie otrzymali:
Sponsorzy Festynu:
Serdeczne podziękowania dla pana Tomasza Kania za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego oraz wszystkim Rodzicom biorącym czynny udział w przygotowaniu Festynu. Zapraszamy do galerii zdjęć.
W dniach 17 i 18 maja uczniowie klasy czwartych wraz z opiekunami zwiedzali Warszawę. Podczas pobytu odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, w którym mogli samodzielnie testować, sprawdzać i świetnie się bawić na ponad 450 eksponatach. Po trzech godzinach udali się do Planetarium Niebo Kopernika gdzie uczestniczyli w lekcji na temat planet i gwiazd oraz obejrzeli film 3D pt. „Na skrzydłach marzeń”. Na koniec dnia zwiedzili Stadion Narodowy. Nasi podopieczni mogli poczuć się wyjątkowo przebywając na trybunach, zwiedzając szatnie piłkarzy reprezentacji Polski. Sprawdzili, w jakich warunkach przebywają piłkarze przed meczem oraz jak pracują dziennikarze w czasie imprez.
Drugi dzień wycieczki czwartoklasiści rozpoczęli od przejazdu metrem, który był fascynującym przeżyciem. Reszta dnia upłynęła uczestnikom na podziwianiu zabytków Warszawy, uczniowie zwiedzili: Plac Zamkowy, Kolumnę Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Syrenkę Warszawską , Rynek Nowego Miasta, Skarpę Wiślaną, Plac Defilad, Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza. Cała grupa przespacerowała się po Łazienkach Królewskich, gdzie zobaczyli Pałac Belwederski i pomnik Fryderyka Chopina. Na koniec wszyscy uczestnicy pożegnali stolicę Polski z 30 piętra Pałacu Kultury i Nauki.
Warszawa, 18 maja 2018 r.
Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej
oraz klas II gimnazjum,
wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.
Pragnę przypomnieć, że postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych. Jednocześnie podkreślam, że absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów nie będą rywalizowali ze sobą o te same miejsca. Będą oni ubiegać się o przyjęcie do innych typów szkół.
Uczniowie kończący VIII klasę szkoły podstawowej mogą zostać przyjęci do 4-letniego liceum ogólnokształcącego, 5-letniego technikum lub
3-letniej branżowej szkoły I stopnia. Z kolei absolwenci ostatniej klasy gimnazjum mogą ubiegać się o miejsce w 3-letnim liceum ogólnokształcącym, 4-letnim technikum lub w 3-letniej branżowej szkole I stopnia. Pragnę podkreślić, że obie te grupy będą realizowały odrębne programy nauczania.
Szkoły i samorządy przygotowują się do przyjęcia od 1 września 2019 r. większej liczby kandydatów. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zwiększenie liczby klas I nie spowoduje istotnych problemów związanych z zapewnieniem odpowiedniej liczby
sal lekcyjnych.
Przypomnę również, że postępowanie rekrutacyjne będzie obejmowało m.in. następujące kryteria:
W przypadku dodatkowych wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają dyrektorzy szkół i kuratorzy oświaty. Od 1 września br. we wszystkich kuratoriach zostaną utworzone punkty informacyjno-konsultacyjne, w których rodzice uczniów obecnych klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum uzyskają informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020. Ponadto od początku września 2018 r. pytania związane z naborem będzie można kierować na adres mailowy: rekrutacja@men.gov.pl.
Ustalenie sieci publicznych szkół ponadpodstawowych pozostaje
po stronie samorządów. Odbywa się ono po uzyskaniu pozytywnej opinii kuratora oświaty. Ministerstwo Edukacji Narodowej deklaruje pełne wsparcie
i gotowość współpracy z samorządami.
Zapewniam, że szkoły będą przygotowane na przyjęcie uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Mam nadzieję, że ich oferta edukacyjna spełni oczekiwania zarówno absolwentów szkół podstawowych, jak i gimnazjów.
Z wyrazami szacunku
Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej
Marszałek Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie szczegóły w tutaj.
26 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Jarosławcu odbył się uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Apel przygotowali uczniowie klas piątych pod okiem wychowawców: Edyty Jasiewicz-Szatały i Krzysztofa Klikickiego. Uczniowie w formie pantomimy przedstawili moment uchwalenia Konstytucji oraz późniejsze wydarzenia z nią związane. Całość uświetnił śpiew szkolnego chóru prowadzonego przez Beatę Korgę. Po przedstawieniu wszyscy zabrani, a więc uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi udali się na zewnątrz, aby dokonać uroczystego zasadzenia Dębu Niepodległości.
24 kwietnia w naszej szkole odbyła się XVIII edycja konkursu ekologicznego EKO 2018 pod hasłem „Ekologia w ogrodzie”. Gościliśmy uczniów ze szkół z Cześnik i Sitna. Wspólnie uczestnicy rozwijali swoje zainteresowania związane ze środowiskiem i zdrowym odżywianiem. Uczniowie poznali podstawy stosowanych zasad ekologii w ogrodzie takich jak: płodozmian, sąsiedztwo roślin, nawozy naturalne i kompost. Na zakończenie odbył się poczęstunek dla wszystkich uczestników, przygotowany przez rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Sponsorami jak co roku byli Urząd Gminy w Sitnie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zamościu. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy za rok.
Informujemy, że 15 maja br. o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas. Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższym konsultacje w miesiącu maju nie odbędą się. Zapraszamy.
W 20 kwietnia klasa 7a wraz z Panią Dyrektor uczestniczyła w warsztatach etnograficznych w Zamojskim Muzeum. Uczniowie poznali tradycyjne stroje ludowe Zamojszczyzny oraz spróbowali odtworzyć je na przygotowywanych kukiełkach. Efektu pracy możemy podziwiać na zdjęciach.
27 marca uczniowie klasy 5a wraz z Panią Dyrektor i Wychowawcą uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez Muzeum Zamojskie W czasie zajęć poznali narzędzia oraz techniki zdobienia jaj wielkanocnych na Zamojszczyźnie. Uczestnicy samodzielnie wykonali pisanki przy użyciu naturalnych barwników roślinnych.
W dniu 21 marca w naszej szkole odbył się już po raz trzeci – Dzień Języków Obcych.
Ruszyliśmy w kierunku: Norwegii, Australii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Japonii, Kuby, Brazylii, Argentyny, Indii oraz Meksyku.
Krainy fiordów wcinających się w wysokie góry, wodospadów spływających kaskadami po zboczach gór i nigdy nie topniejących lodowców - Norwegia
Mityczna i pradawna kraina Aborygenów, czerwonych piasków, pustynnych szlaków, dziwnych stworzeń, bezkresnych równin i niecodziennej roślinności - Australia
Kraina dolarem i Colą płynąca, zamieszkała przez wszystkie narody świata - Stany Zjednoczone Ameryki,
Kraj mlekiem i syropem klonowym płynący, miejsce anomalii grawitacyjnych, kraina milionów jezior i ostoja grzeczności - Kanada
Kraj kwitnącej wiśni - Tokio, kimono, sushi, elektronika, samochody - Japonia
Karaibskie plaże, roztańczona Hawana, kąpiel z delfinami i relaks - Kuba
Kraina piętrzących się wodospadów, wielka i wciąż nieodkryta Amazonka, największe na świecie mokradła - Brazylia
Steki, Maradona, piłka nożna i tango – Argentyna.
Kraina cudów natury i przyrody, mieszanki różnych religii, zapachów i kolorów - Indie
Z jednej strony starożytne zabytki, z drugiej tętniące życiem miasta,. Tutaj tradycja stale przeplata się z nowoczesnością - Meksyk
Uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali nam wylosowane państwa. Przedstawili wybrane tradycyjne potrawy, tańce ludowe, scenki i ciekawostki o wybranym kraju. Po części artystycznej odbyła się degustacja potraw.
Na koniec naszego dnia języków odbył się pokazy zumby w wykonaniu uczennic klas V,VI, VII. Dziewczyny przygotowała pani Barbara Zdun.
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie III Dnia Języków Obcych – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
ZARZĄDZENIE NR 1/2018
Dyrektora Szkoły im. Marii Dąbrowskiej
w Jarosławcu
z dnia 29 stycznia 2018 r.
Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych w szkole podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Data |
Etap rekrutacji/ czynność rodzica/ czynności komisji rekrutacyjnej |
|
od |
do |
|
27 marca 2018 r. |
9 kwietnia 2018 r. |
Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkół oraz kontynuujących naukę w szkole, w której uczęszczali do przedszkola lub oddziału przedszkolnego. Złożenie w sekretariacie szkoły obwodowej karty zgłoszenia. Weryfikacja składanych w sekretariacie kart zgłoszenia |
- |
9 kwietnia |
Zakończenie etapu zgłoszenia dzieci obwodowych oraz kontynuujących naukę w szkole, w której uczęszczali do przedszkola lub oddziału przedszkolnego. |
9 kwietnia 2018 r. |
- |
Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci, które zgłosiły się i zostały przyjęte do I klasy szkoły obwodowej. |
Postępowanie rekrutacyjne (na wolne miejsca) do klas I w szkołach podstawowych dzieci spoza obwodu
|
||
10 kwietnia 2018 r. |
19 kwietnia 2018 r. |
Złożenie w wybranej szkole wniosku o przyjęcie kandydata wraz z załącznikami sekretariacie szkoły. Weryfikacja złożonych wniosków |
- |
19 kwietnia 2018 r. |
Zakończenie etapu – postępowania rekrutacyjnego na wolne miejsca. |
- |
20 kwietnia 2018 r. |
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. |
23 kwietnia 2018 r. |
27 kwietnia 2018 r. |
Weryfikacja liczby miejsc, na które prowadzona jest rekrutacja: - analiza zgłoszeń uczniów objętych obowiązkiem podjęcia nauki w klasie pierwszej w roku szkolnym 2018/ 19, mieszkających w obwodzie szkoły, które wpłynęły w trakcie trwania rekrutacji. Potwierdzenie w sekretariacie szkoły chęci podjęcia nauki w klasie I. „Potwierdzenie woli zapisania kandydata do szkoły” |
27 kwietnia 2018 r. |
- |
Zakończenie etapu- postępowania rekrutacyjnego na wolne miejsca. |
- |
27 kwietnia 2018 r. |
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. |
Procedura odwoławcza |
||
30 kwietnia 2018 r. |
18 maja 2018 r. |
W terminie 7 dni od dnia opublikowania list dzieci przyjętych i nieprzyjętych rodzic może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzic może wnieść do Dyrektora szkoły odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej. |
Postępowanie uzupełniające
|
||
19.05.2018 r. |
21.05.2018 r. |
Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. |
28.05.2018 r. |
- |
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. |
24.05.2018 r. |
29.05.2018 r. |
Potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. |
4.06.2018 r. |
- |
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. |
Dyrektora Szkoły im. Marii Dąbrowskiej
w Jarosławcu
z dnia 29 stycznia 2018 r.
Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej na rok szkolny 2018/2019
Od dnia |
Do dnia |
Do godz. |
Harmonogram czynności |
- |
01.03.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Podanie do publicznej wiadomości terminów i kryteriów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola. |
Kontynuacja edukacji przedszkolnej |
|||
02.03.2018 |
08.03.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Składanie w przedszkolu deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019 w formie papierowej. |
Rekrutacja |
|||
13.03.2017 |
27.03.2017 |
W godzinach pracy przedszkola |
Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola. |
01.03.2018 |
15.03.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Składanie, w przedszkolu pierwszego wyboru, podpisanych przez rodziców wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów. |
27.03.2018 |
28.03.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Prace Komisji Rekrutacyjnej. |
29.03.2018 |
- |
W godzinach pracy przedszkola |
Opublikowanie w przedszkolu list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. UWAGA! Zakwalifikowanie nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola. |
30.03.2018 |
05.04.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka |
06.04.2018 |
- |
W godzinach pracy przedszkola |
Opublikowanie w przedszkolu list dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych. |
Rekrutacja – nabór uzupełniający |
|||
7.05.2018 |
11.05.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Składanie w przedszkolu/sekretariacie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów. |
14.05.2018 |
15.05.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Prace Komisji Rekrutacyjnej. |
17.05.2018 |
- |
W godzinach pracy przedszkola |
Opublikowanie w przedszkolu list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. UWAGA! Zakwalifikowanie nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola. |
21.05.2018 |
25.05.2018 |
W godzinach pracy przedszkola |
Pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka |
28.05.2018 |
- |
W godzinach pracy przedszkola |
Opublikowanie w przedszkolu listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych. |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach komputerowych „Enter”.
Lp. |
Grupa I |
Grupa II |
|
Baraś Jakub |
Bober Patryk |
|
Bratko Marcin |
Łazorczyk Sebastian |
|
Dziewa Krzysztof |
Majewska Nina |
|
Jemioła Julia |
Palikot Bartosz |
|
Blaszka Emilia |
Piłat Aleksandra |
|
Król Maksimilian |
Szpyra Karolina |
|
Surmacz Krzysztof |
Ładnowska Maja |
|
Najman Michał |
Danilewicz Kinga |
|
Bondyra Krystian |
Żmudzki Karol |
|
Antoszek Kinga |
Czekirda Wiktor |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach fotograficznych „Obiektyw”.
Lp. |
Grupa I |
Grupa II |
|
Barszcz Wiktoria |
Baraś Maja |
|
Gontarz Błażej |
Ładnowska Maja |
|
Jemioła Julia |
Daniel Szerafin |
|
Król Maksymilian |
Kostrubiec Marianna |
|
Kuter Zuzanna |
Szpyra Karolina |
|
Morgun Oliwier |
Ostapiński Przemysław |
|
Ostapiński Rafał |
Piłat Aleksandra |
|
Piłat Weronika |
Rusak Wiktoria |
|
Palikot Bartosz |
Serwatka Zofia |
|
Pasieczny Adrian |
Szpyra Kacper |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach „Mój robot”.
Lp. |
Grupa I |
Grupa II |
|
Barszcz Wiktoria |
Będkowska Sylwia |
|
Bizuga Weronika |
Bober Patryk |
|
Czekirda Wiktor |
|
|
Gontarz Błażej |
Efner Maciej |
|
Jedliński Oskar |
Karwat Szymon |
|
Kamys Agata |
Król Maksymilian |
|
Żmudzki Karol |
Ładnowska Maja |
|
Karwina Miłosz |
Surmacz Krzysztof |
|
Koniec Koniec |
Szpyra Karolina |
|
Kuter Zuzanna |
Wdowiak Antonina |
|
Morgun Oliwier |
Wdowiak Zofia |
|
Ostapiński Paweł |
Wójtowicz Nikola |
|
Podlipska Magdalena |
Karwat Aleksander |
|
Starszuk Dominik |
|
|
Wdowiak Jan |
|
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach z „Poznajemy przyrodę”.
Lp. |
|
|
Duma Nikola |
|
Grabik Konrad |
|
Hawryluk Aleksandra |
|
Hrycuniak Maja |
|
Karwat Alicja |
|
Kołodziej Gabriel |
|
Mazur Sylwia |
|
Michalczuk Hubert |
|
Namroży Jakub |
|
Piłat Szymon |
|
Sokal Mateusz |
|
Szajner Michał |
|
Szwanc Zuzanna |
|
Dziewa Krzysztof |
|
Sołoducha Patrycja |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach „Deutsch macht Spaβ”.
Lp. |
|
|
Antosiek Kinga |
|
Blaszka Emilia |
|
Budzowska Amanda |
|
Danilewicz Kinga |
|
Juś Emilia |
|
Komisarczuk Jakub |
|
Najman Michał |
|
Nowosad Maja |
|
Ostapiński Rafał |
|
Pasieczny Aadrian |
|
Pupiec Dawid |
|
Seń Bartłomiej |
|
Sobczak Oliwia |
|
Wójtowicz Nikola |
|
Zawada Bartłomiej |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach „Pitagoras”.
Lp. |
|
|
Barczuk Kamil |
|
Budzyńska Joanna |
|
Danilewicz Jakub |
|
Giziński Szymon |
|
Grabowska Łucja |
|
Jasiewicz Aleksandra |
|
Kamińska Izabela |
|
Lupa Kacpe |
|
Milczuk Bartłomiej |
|
Nowosad Karol |
|
Ostapiński Mikołaj |
|
Posłuszna Zuzanna |
|
Potocka Santina |
|
Pysiewicz Aleksandra |
|
Winkiewicz Patryk |
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach j. angielskiego.
Lp. |
|
|
Ostapiński Paweł |
|
Starszuk Dominik |
|
Wdowiak Jan |
|
Iwaniec Konrad |
|
Podlipska Magdalena |
|
Padyasek Aleksandra |
|
Bizuga Weronika |
|
Gitner Zuzanna |
|
Żmudzka Wiktoria |
|
Warczachowska Natalia |
|
Stochmalska Laura |
|
Koniec Kacper |
|
Miszczuk Kacper |
|
Karwina Miłosz |
|
Jedlińslki Oskar |
19 stycznia gościliśmy w naszej szkole Babcie i Dziadków na wspaniałej uroczystości. Mali artyści przedstawili programy artystyczne; przedszkolaki pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły, za co Dziadkowie nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami i uśmiechami, a całusom i przytulaniom nie było końca.
2 stycznia 2018 roku rozpoczął się w naszej szkole projekt „Szkoła przyszłości – Podniesienie wiedzy i kompetencji uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu”. W ramach projektu odbywają się następujące zajęcia:
- „Poznajemy przyrodę” – zajęcia przyrodnicze
- „Pitagoras” – zajęcia matematyczne
- Zajęcia z języka angielskiego
- „Deutsch macht Spaß” – zajęcia z języka niemieckiego
- „Enter” i „Obiektyw” – zajęcia informatyczno – fotograficzne
- „Mój robot” – zajęcia z robotyki
- „Mówimy ładnie” – zajęcia logopedyczne
- Zajęcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami
Jak co roku nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Z przekazanych produktów 14 paczek zostało przekazanych osobą najbardziej potrzebującym. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobą biorącym udział w akcji.
INFORMACJA DLA RODZICÓW
Uprzejmie informujemy że po przeprowadzonym przetargu na dostarczanie posiłków gorących do szkoły na rok 2018 zmianie ulega stawka dzienna za wyżywienie dziecka
Oddziały przedszkolne
cena śniadania – 1,35 zł
cena obiadu– 3,24 zł
cena podwieczorku – 1,35 zł
Szkoła Podstawowa
cena obiadu – 5,13 zł
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości i refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań…
Dyrektor, Rada Pedagogiczna, pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu
Powered by aSc EduPage